Firma       Okna       Rolety i okiennice      Rozwiązania specjalne      Nawiewniki      Zdjęcia Strona główna      Kontakt

Misja

Historia

Referencje

Ekologia

Autoryzowany producent    
Nasza firma
 

Naszą pasją są okna.

O pięknych formach, niepowtarzalnym wyglądzie i wykonaniu wedle najnowocześniejszej technologii.
Nasze okna wyróżnia indywidualizm i doskonała jakość.

Postawiliśmy sobie za cel, że nasze produkty będą odznaczały się pierwszorzędną jakością oraz najwyższej klasy estetyką. Ten cel udało nam się osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najnowocześniejszemu wyposażeniu hali produkcyjnej w maszyny światowych liderów w branży maszynowej. Wszystkie etapy produkcji są w pełni zautomatyzowane i nadzorowane ręcznie przez wykwalifikowaną kadrę pracowników ze spełnieniem wszystkich wymogów systemu jakości ISO 9001:2000. Dzięki temu produkujemy okna i drzwi balkonowe o kształtach tradycyjnych, jak również o kształtach łukowych i trójkątnych, drzwi wejściowe, harmonijkowe oraz przesuwne.

Tworzymy je z myślą o kliencie wymagającym, dla którego okna to przede wszystkim jeden z ważniejszych elementów dekoracyjnych i funkcjonalnych domu. Element podkreślający charakter, aspiracje oraz wartości życiowe wyznawane przez jego domowników.

Nasze okna wybierają najczęściej ludzie cieszący się życiem i umiejący czerpać z niego pełnymi garściami. Ceniący sobie piękno, sztukę i wartości rodzinne.
Pragnący pięknie żyć i pięknie mieszkać.
W towarzystwie pięknych okien.
To dla nich są właśnie od 1996 roku tworzymy OKNA INTER-BUD.

 
     

Zakład produkcyjny przy ul. Czerwone Maki w Krakowie
 
 © INTER-BUD OKNA 2003 - 2012. Okna PCV, rolety, drzwi i okiennice - producent wysokiej jakości okien greenline.