Firma       Okna       Rolety i okiennice      Rozwiązania specjalne      Nawiewniki      Nawiewniki      Zdjęcia Strona główna      Kontakt

Misja

Historia

Referencje

Ekologia

 
Autoryzowany producent    
Ekologia
 

OKNA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

Nasze okna, drzwi i okiennice produkowane są w oparciu o technologię GreenLine®. Oferuje ona profile wytwarzane z wykorzystaniem stabilizatorów przyjaznych środowisku, powstałe na bazie cynku i wapnia. Zastąpiono nimi, stosowane niegdyś powszechnie w profilach PCV związki kadmu i ołowiu. Profile okienne GreenLine® zawierające cynk i wapń zachowują doskonałe cechy jakościowe - są trwałe i starczają na całe życie.

Rozwiązanie to jest bardziej ekonomiczne niż stosowanie tanich produktów, obliczonych na krótki żywot. Jest jednocześnie najbardziej skutecznym sposobem ochrony środowiska. To, czego nie trzeba wymieniać, nie może przecież obciążać środowiska: okna GreenLine® zachowują swoją funkcjonalność i atrakcyjny wygląd przez długi czas.

Koszty utrzymania ich sprawności technicznej i pięknego wyglądu są niskie. W efekcie uzyskujemy nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy.

Utrzymujemy też pozytywny bilans ekologiczny. Stosowane w oknach GreenLine® tworzywo sztuczne oraz nieustannie ulepszana konstrukcja profili pozwala na zachowanie maksymalnej ilości energii cieplnej w domu.

Dzięki GreenLineŽ nie marnują się Państwa pieniądze. Nie są też uwalniane szkodliwe substancje. A gdy po kilku pokoleniach nowe okna GreenLine® zestarzeją się, istnieje możliwość ponownego ich wykorzystania i uniknięcia spalania. Odzyskane w postaci granulatu tworzywo sztuczne stanowi surowiec na nowe okna.

Wybierając okna i drzwi z symbolem Greenline® chronicie Państwo zdrowie swoje i swoich najbliżych.

 
 
 
 

 
 
 
     
 
 © INTER-BUD OKNA 2003 - 2007. Okna PCV, rolety, drzwi i okiennice - producent wysokiej jakości okien greenline.