Firma       Okna       Rolety i okiennice      Rozwiązania specjalne      Nawiewniki      Zdjęcia Strona główna      Kontakt

Trocal AluClip


Autoryzowany producent    
Rozwiązania specjalne
 

AluClip

Koncepcja Trocal AluClip - opiera się z jednej strony na wypróbowanym i sprawdzonym systemie - nakładek aluminiowych - z drugiej strony na inteligentnym połączeniu materiałów: tworzywa sztucznego z aluminium.
Z TROCAL AluClip można zrealizować każdy pomysł na kolor okna. Obok standardowej palety RAL w kolorach matowych lub o wysokim połysku - optyka Eloxal, czy NCS - możliwe są także i niestandardowe kolory w nieograniczonej różnorodności. Ale nie tylko to. Także kombinacje kolorów, stylów lub konkretnych wzorów można kształtować wg indywidualnych życzeń.

TROCAL AluClip - oznacza: podstawową ideę i wiele nowych nieorganiczonych możliwości kształtowania koloru, które oferuje każdemu przedsiębiorstwu wykreowanie całkiem indywidualnego wyglądu i pozwalają na zmianę wizerunku. Inteligentny jak każdy przemyślany pomysł: TROCAL AluClip. Mix materiałów: tworzywa sztucznego i aluminium łączy we wzorowy sposób doskonałą optykę zewnętrzną z najlepszymi wartościami izolacyjnymi okna z tworzywa sztucznego.

 


 
 © INTER-BUD OKNA 2003 - 2007. Okna PCV, rolety, drzwi i okiennice - producent okien wysokiej jakości z Krakowa.